Мешканцям тимчасово окупованих територій призупинили соцвиплати, – Лазебна

Мешканцям тимчасово окупованих територій призупинили соцвиплати, - Лазебна

Українці, які опинились на тимчасово окупованих територіях або в місцях, де тривають активні бойові дії, зможуть отримати соціальні виплати після звільнення або на підконтрольній Україні території. Таких громадян близько 600 тисяч, повідомляє Прямий.

Про це в ефірі телемарафону повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Вона констатувала, що в червні Україна не зможе вчасно виплатити близько 0,5 млрд гривень соцвиплат для близько 300 тисяч інвалідів, багатодітних родин, малозабезпечених людей, які опинились у районі бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях. З тієї ж причини ще 300 тисяч пенсіонерів не зможуть отримати допомогу.

Водночас нараховані їм виплати нікуди не подінуться. Гроші зберігатимуть на їхніх персональних рахунках, тож їх можна буде отримати після звільнення територій.

Як отримати виплати

•   За допомогою банківської картки, але зняти готівку з банкоматів на окупованій території немає змоги.

•   Відкрити рахунок на ім’я пенсіонера в Ощадбанку.

•   З допомогою працівників Укрпошти, якщо вони матимуть таку можливість.

Куди звернутись на підконтрольній Україні території

•    Якщо отримуєте пенсію через Укрпошту, потрібно звернутися на її гарячу лінію за телефонами: 0-800-503-753; 044-281-08-70; 044-281-08-71.

•    Якщо плануєте отримати пенсію через Ощадбанк, треба звернутися до Пенсійного фонду. Пенсію в Ощадбанку можна отримати без відкриття рахунку.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: