Росіяни мріють захопити Одесу – ОК Південь

Одеса залишається у пріоритетах ворога до захоплення та окупації

Керівник прес-центру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталя Гуменюк повідомила, що Одеса залишається у пріоритетах ворога до захоплення та окупації.

Про це Гуменюк повідомила на брифінгу у медіацентрі "Україна – Укрінформ" 25 травня, її слова передає Українська правда.

"Одеса залишається у пріоритетах ворога мрійливою до захоплення, мрійливою до окупації, але вона так само бажана для мирного життя самими одеситами.

Корабельні угруповання ворога переформовуються, посилюються, перевозять вантажі, намагаються облаштувати певні позиції, зокрема і острові Зміїний.

У Криму розгортають додаткові дивізіони протиповітряної оборони, оскільки ворог уже усвідомлює, що враження цих кораблів – це не химера, це цілком можливо. Тому вони намагаються також захищатися", - сказала Гуменюк.

За словами Гуменюк, російські кораблі з ракет продовжують перебувати в акваторії північно-західної частини Чорного моря і продовжують нести загрозу не лише південному регіону, а й усій Україні своїми ракетними ударами.

Вона додала, що ОК "Південь" зафіксувало кілька пусків ракет саме з моря до різних регіонів України.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: