Майже літо на заході та заморозки на сході: синоптик розказав про погодні “нюанси” найближчого тижня

Найближчого тижня в Україні буде тепло, проте подекуди очікуються невеликі дощі та заморозки..

Найближчий тиждень порадує українці відносно спокійними погодними умовами з комфортними температурами. Проте місцями пройдуть невеликі дощі, а на сході та півночі ще очікуються заморозки.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

За його словами, ближче до середини травня атмосферні процеси як на території всієї Європи, так і в Україні набувають все більш літнього характеру. Завдяки надходженню повітряних мас з боку Балканського півострова та районів Середземного моря температура повітря поступово зростає.

"На фоні переважання поля підвищеного атмосферного тиску та антициклональної діяльності, опади на території нашої країни незначні та випадають лише місцями", - розказав він.

За прогнозом синоптика, протягом найближчого тижня ситуація зі зволоженням та рівнем пожежної небезпеки очікується не дуже сприятливою. Короткочасні дощі пройдуть місцями, а їх інтенсивність буде недостатньою для насичення верхнього шару ґрунту необхідною вологою.

"Температура повітря розподілиться по країні неоднорідно. На Правобережжі очікується цілком літній фон температури, а ось у північних та східних областях все ще буде відносно прохолодно, в окремі ночі із заморозками місцями на поверхні ґрунту", - попередив фахівець.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: