Фонд Бориса Колеснікова здійснює масштабну евакуацію мешканців Донеччини


6 квітня Фонд Бориса Колеснікова організував евакуаційні поїзди для мешканців Донецької області у зв’язку з можливим загостренням ситуації в регіоні.

Відтак 1100 жителів Костянтинівки, Дружківки, Покровська, Слов’янська, Лиману та Бахмута вже сьогодні дістануться більш безпечних міст на заході України.

Фонд вважає обов’язком підтримати державу у цей нелегкий час та сконцентруватися на допомозі громадянам України, які цього потребують.

Так, за останній місяць за підтримки благодійників було передано більш ніж 30 тисяч кілограмів м'ясної і ковбасної продукції «АПК-ІНВЕСТ» на потреби територіальних громад та забезпечені окремі центри для переселенців кондитерськими виробами «Конті».

За участі благодійного Фонду була організована з-за кордону доставка 70 тисяч кілограмів гуманітарного вантажу у вигляді харчової продукції та медикаментів, доставлених до Донеччини.

Крім того, разом з хокейним клубом «Донбас» Фонд здійснює автобусні перевезення мешканців області до Дніпра.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова 13 років поспіль спрямовує зусилля на підтримку дітей, талановитої молоді та малозахищених верств населення


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
1

Эта запись была размещена в рубрики: