В Слов’янську додатково встановили ще 10 сирен


По Слов’янську розставили ще 10 сирен оповіщення протиповітряної тривоги. Їх закупили, щоб сигнал було чутно у всіх куточках міста.

Про це журналісти Вільного радіо дізналися із закупівлі Слов’янської міської військової адміністрації на порталі Prozorro.

Для громади закупили 10 сирен С 40 380/220В. Згідно з характеристиками, які публікує сайт “Засоби колективного захисту”, ці електросирени заводяться за допомогою електродвигуна, що підключається до електромережі. Сирена встановлюється на вулиці й може працювати при температурі від -40° до +40°. А в разі тривоги сигнал чутно щонайменше у радіусі пів кілометра.

Журналісти Вільного радіо поспілкувалися з уповноваженим Слов’янської ВЦА за закупівлі Павлом Кураскіним. Він розповів, що ці сирени вже закупили та встановили.

Зазначимо, про повітряну загрозу оповіщує також додаток “Повітряна тривога”. Радимо встановити його на телефон на Android за посиланням або на iOS за посиланням

Якщо ви почули сирену або побачили сповіщення в додатку “Повітряна тривога”, не ігноруйте їх та негайно відправтесь у найближче укриття. У вас завжди має бути напоготові “тривожна валіза” з харчами, документами та важливими речами, яка має стояти біля виходу з оселі чи в укритті. Вдома варто вимкнути газ, світло і воду перш ніж піти у сховище. 

Тож з 23 березня, коли від Сил протиповітряної оборони надходить сигнал про тривогу, це повідомлення з області відправляють у всі міста, де є загроза, і місцева влада вже в ручному режимі вмикає тривогу.

Джерело: freeradio.com.ua

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
5

Эта запись была размещена в рубрики: