Оперативна інформація по Лиманській ТГ станом на 28 березня 2022

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

На території громади перебуває 106 евакуйованих осіб, які постраждали в наслідок бойових дій з різних населених пунктів регіону й розміщуються для тимчасового проживання в приміщеннях Лиманського професійно-технічного училища, Лиманській спеціальній школі № 34 Донецької обласної ради та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лиман.

В м. Лиман важлива інфраструктура громади та комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Підприємства житлово-комунального господарства здійснюють безперебійне водо-, тепло-, електро- та газопостачання. Для безпеки мешканців Лиманської МТГ всі захисні споруди відчинені.

Сьогодні 28.03.2022 року заправлені готівкою 4 банкомати АТ “Ощадбанк”: відділення по вул. Почтова,1, магазини “Спутник”, “Абсолют” та “Аладін”.

Відділення АО КБ “Приватбанк” та АТ “Ощадбанк” в м. Лиман працюють відповідно до затвердженого графіку.

По основній торговій мережі громади в наявності продукти харчування:

- “АТБ-маркет”: хліб, борошно, крупи, кондитерські вироби, вода, рибні консерви, овочі (цибуля, морква, буряк, капуста);
- “Пушкінський”: хліб, олія, борошно, крупи, кондитерські вироби, овочі, фрукти, горіхи, яйця, ковбасні вироби, сир, масло вершкове, м'ясо (свинина, курятина), риба в асортименті. Працює піцерія;
- “П'ятачок”: борошно, олія, цукор, масло вершкове, яйця, м'ясо, ковбасні вироби, сири, молочна продукція, кондитерські вироби;

- “1000”: макаронні вироби, олія, крупи, яйця, свинина, курятина, ковбасні вироби, молочна продукція, сири, риба в асортименті, овочі.

Мінімальний асортимент продукції товарів першої необхідності підтримується і по іншій роздрібній мережі громади.

Заклади охорони здоров’я працюють та надають медичну допомогу.

Аптеки, які працюють в місті Лиман
ТОВ "ПЕРША ФАРМАЦІЯ ДОНЕЧЧИНИ"
Аптечний пункт
м. Лиман, вул. Незалежності, буд. 64. (приміщення Лиманської ЦРЛ)

З 7.00 до 15.00, згідно ситуації

ТОВ "Росток СК"
АПТЕКА 4
м. Лиман вул. Пушкiна 1/6 (ТЦ «АРБАТ»)
З 8.00 та згідно ситуації
ТОВ "Росток СК"
Аптека №1
м. Лиман вул. І. Лейка, 20

З 7.00, згідно ситуації

ТОВ "Росток СК"
Аптека №2
м. Лиман вул. Ринкова, 1 (поряд з Центральним базаром)
З 9.00, згідно ситуації
ТОВ "Росток СК"
Аптека №3
м. Лиман вул. Привокзальна, 19-Д/2 (ТЦ «АРБАТ»)

З 8.00, згідно ситуації

ТОВ "Росток СК"
Аптечний пункт №2
м. Лиман вул. Гасієва, 36-А (хірургічне відділення КНП «Лиманська ЦРЛ»

З 8.00, згідно ситуації

ТОВ "ВАША АПТЕКА"
АПТЕЧНИЙ ПУНКТ № 25
м. Лиман, вул. Костянтина Гасієва, буд. 36-А

З 9.00 до 15.00, згідно ситуації

ТОВ "ДОБРІ ЛІКИ"
Аптечний пункт №89 Аптеки №116
м. Лиман, вулиця К.Гасієва, буд. 36А, КНП "Лиманська ЦРЛ",1-й п

З 8.00, згідно ситуації

ТОВ "ДОБРІ ЛІКИ"
Аптека "ДОБРІ ЛІКИ"
м. Лиман вул. Незалежності, буд. 50 (ТЦ «АВЕНЮ»)

З 8.00 до 15.00, згідно ситуації

ТОВ "АЙ ПІ ЛІКИ"
Аптека № 115
м. Лиман провулок Телеграфний, буд 3 б

З 9.00 до 16.00

ТОВ "ДОБРІ ЛІКИ"
Аптечний пункт
м. Лиман провулок Телеграфний, “АТБ-маркет”

З 8.00, згідно ситуації

Управління соціального захисту населення Лиманської міської ради працює згідно вимог комендантської години та надає послуги населенню, а саме станом на 28.03.2022:
Призначаються державні соціальні допомоги при народженні дитини, внутрішньо переміщеним особам на проживання, малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, багатодітним сім’ям.

Здійснюються виплати матеріальної допомоги особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та іншим вразливим категоріям, компенсації та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, пільг і субсидій у грошовій готівковій формі.

Станом на 28.03.2022 року прийнято 1483 евакуйованих осіб, які перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії. Прийнято 98 заяв – анкет від переміщених осіб з районів активних бойових дій;

Спеціалістами управління надаються консультації з різних питань державних соціальних допомог та інших питань при особистому прийомі та за телефоном (06261) 4-16-99.

До нашої громади постійно надходить гуманітарна допомога з різних міст України та від різних гуманітарних фондів, як міжнародних так і вітчизняних.

На даний час гуманітарна допомога видається в ЦКД м. Лиман, за адресою вул. Незалежності, 17 та у мікрорайоні “Південний” ФСК “Локомотив” за адресою вул. Гасієва, 23а з 09.00 до 15.00.

Наголошуємо, що для отримання гуманітарної допомоги всім евакуйованим особам, які постраждали в наслідок бойових дій з різних населених пунктів України та прибули до Лиманської міської територіальної громади потрібно офіційно зареєструватися в Управлінні соціального захисту населення Лиманської міської ради, яке розташоване за адресою м. Лиман, вул. Лесі Українки, 20а.

На даний час потяги до м. Львова та інших міст Західної України з нашого міста відмінені.
Але всі бажаючи виїхати з міста можуть скористатися електропотягами приміського сполученням Лиман - Слов’янськ, які відправляються за розкладом з міста Лиман о 8.15 та 15.30, але можливі зміни розкладу.
Далі з міста Слов’янськ є потяги до м. Лозової , а вже з м. Лозова відбуваються відправлення потягів до міст Західної України. Більш детальну інформацію щодо часу відправлення електропотягів можна дізнатися за телефоном (06261) 6- 24-15.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: