«НАША ДОПОМОГА» продовжує діяльність у Слов’янську


Громадська організація «НАША ДОПОМОГА», незважаючи на военний стан та умови потенційних бойових дій, продовжує працювати у місті Слов’янськ Донецької області.

Це непростий для всіх нас час, особливо - для представників уразливих групп, які залишаються в місті. Соціальні працівники організації не залишили їх без послуг профілактики: вони, як і раніше, надають інформаційно-консультаційні послуги з профілактики ВІЛ та інших захворювань, розповсюджують лубриканти та шприци, серветки, а також при необхідності тестують на ВІЛ та гепатит С, скрінінгують на туберкульоз.

Наші працівники не тільки не залишають без уваги постійних клієнтів організації, також вони залучають нових – біженців з територій, де ведуться активні бойові дії. Соціальні працівники завжди готові вислухати проблеми клієнтів, допомогти порадою чи просто підтримати морально.

На сьогодні наші социальні працівники найчастіш працюють біля бомбосховищ та укриттів, організація намагається дбати про їх безпеку та безпеку отримувачів послуг.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: