Донецьких залізничників нагородили цінними подарунками


20 березня, уряд країни разом із керівництвом Укрзалізниці нагородили 20 залізничників за героїзм під час виконання своїх обов'язків в умовах війни. Серед "залізних героїв" були й представники Донецької залізниці.

Після авіаудару на залізничному мосту перегону "Брусин-Придонецька",був пошкоджений кабель зв'язку між мережею Укрзалізниці та управлінням Донецької дороги.

Наші залізні герої із залізними нервами розуміли, що кожна хвилина без зв'язку на залізниці може мати непередбачувані наслідки. Старший електромеханік зв'язку Слов'янської дистанції Юрій Полтавченко та старший електромеханік зв'язку Лиманської дистанції Михайло Шиш в екстрених умовах очистили кабельну трасу, виявили пошкодження та оперативно усунули його. Зв'язок голосовими каналами та каналами передачі даних було налагоджено максимально швидко.

На знак поваги до героїчного вчинку Юрій Полтавченко та Михайло Шиш в урочистій атмосфері столичного вокзалу отримали іменні годинники та премію.
Дякуємо нашим залізничникам! А також, від імені Донецької залізниці, висловлюємо подяку Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю, заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, міністру інфраструктури Олександру Кубракову та голові правління АТ "Укрзалізниця" Олександру Камишіну, що навіть у такі страшні для країни часи залишаються поряд із простими робітниками залізниці!

Донецька Залізниця - Donetsk Railway

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
0

Эта запись была размещена в рубрики: