Укрпошта тимчасово знизила комісію на сплату комунальних послуг


До кінця березня в Укрпошті знижка 50% на комісію за оплату комунальних послуг

На період з 15 березня по 1 квітня 2022 року Укрпошта вдвічі знизила комісію за оплату комунальних послуг у відділеннях. 

Раніше в Укрпошті діяла акція "Щасливі години", коли в першій половині дня діяли знижки на комісію на оплату комунальних послуг. Проте в компанії, щоб фінансово підтримати клієнтів в цей складний період, і дати всім, в кого є можливість, оплатити комунальні платежі, вирішено продовжити дію акції на повний день до кінця березня.

"Економіка країни має функціонувати на всіх рівнях. І допомогти в цьому може кожен з нас, сплативши комунальні, перерахувавши податки, замовивши товар чи послугу в підприємця. Окупант хоче бачити Україну, паралізовану страхом, тому ми все маємо зробити для того, щоб країна працювала і рухалася ще інтенсивніше, ніж до війни. Ми в Укрпошті сприяємо цьому, як можемо: відкриваємо відділення, відновлюємо послуги, надаємо свої відділення і транспорт для гуманітарних потреб тощо. Сьогодні ще одна ініціатива, направлена на укріплення економіки - до 1 квітня у відділеннях Укрпошти можна оплатити комунальні платежі зі знижкою 50% на комісію. Це обійдеться нам в кілька мільйонів, але таке рішення необхідне і правильне. Тому закликаю всіх скористатися послугою і вчасно оплатити платіжки за лютий", - прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський 

Нагадаємо, станом на 15 березня в Укрпошті працює 4 799 відділень. Окрім цього на маршрути, де це безпечно, виїжджають пересувні відділення.


Звертаємо увагу, що Укрпошта працює майже в усіх областях. В регіонах, де активні воєнні дії, з певними обмеженнями. Актуальну інформацію про роботу відділень Укрпошти можна перевірити за посиланням.


З повагою
Пресслужба АТ "Укрпошта" 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: