Как работает Славянский ЗАГС. Перечень услуг


Увага! Слов'янський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Краматорському районі Донецької області Східного МУМЮ (м.Харків) працює згідно графіку роботи з вівторка по суботу з 09.00 до 15.00.

Звертайтеся за тел. 0626 66 52 30, 0626 62 23 87.

Працюємо з урахуванням таких особливостей:

▶️ Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться будь-яким органом державної реєстрації актів цивільного стану за зверненням заявника:

☑️ народження – незалежно від місця народження новонародженої дитини чи проживання її батьків.

Державна реєстрація народження можлива виключно при пред'явленні паперового Медичного свідоцтва про народження за формою №103/о;

☑️ смерті – незалежно від місця смерті чи проживання померлої особи.

▶️ Державна реєстрація шлюбу дозволяється у день подання відповідної заяви.

▶️ Внесення змін до актових записів цивільного стану здійснюється ВИКЛЮЧНО за місцем зберігання першого примірника відповідного актового запису.

▶️ Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється ВИКЛЮЧНО за місцем зберігання відповідного актового запису.

❌ Витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян НЕ ВИДАЮТЬСЯ у зв'язку з тимчасовою відсутністю доступу до нього.

❗Натомість, для підтвердження підстави запису відомостей про батька видається інформаційна довідка про державну реєстрацію народження відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України.

❌Державне мито за державну реєстрацію актів цивільного стану та за повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану і свідоцтв, що видаються у зв'язку із зміною і поновленням актових записів цивільного стану, НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ.

❌Платні послуги тимчасово НЕ НАДАЮТЬСЯ.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: