Коли та як можна вклеїти фотокартку до паспорту громадянина України


Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45 –річного віку під час карантину

Інформуємо мешканців Донецького регіону, що вклеювання фотокарток до паспорту при досягненні 25 та 45-річного віку здійснюється відповідно до пунктів 12, 15, 18 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-ХII, якщо
особа подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку.

Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року
нових фотокарток відповідно до пункту 6 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2015 № 302,  здійснюється обмін такого паспорта.

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії карантину перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом зупиняється з дня оголошення карантину та продовжується від дня припинення з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Порядок подання заяви та документів, їх розгляд та строки вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року визначені в пункті 5 розділу 1, розділах 5, 9 Тимчасового порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом МВС України № 456 від 06.06.2019 року.

Особа, місце проживання якої зареєстровано на тимчасово окупованій території України, подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем звернення.

У разі подання паспорта, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, картотеки заяв про видачу паспорта якого не збереглися, необхідно забезпечити перевірку інформації про особу та документи, в тому числі з фотокарткою, оформлені на її ім’я. В такому випадку, у разі проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки може бути продовжено не більше ніж на 30 календарних днів. Рішення про вклеювання
фотокартки до паспорта приймається територіальним підрозділом ДМС за результатами проведених перевірок.

Територіальні підрозділи ДМС України надають адміністративні послуги з вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню відповідного віку, за місцем звернення особи.

ГУ ДМС у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: