Студенти оцифровують архітектурні об’єкти Маріуполя

14-16 лютого студенти Приазовський державний технічний університет (ПДТУ) взяли участь у турі з оцифрування історичних та культурних об’єктів та створення 3D-турів у межах Приазовського регіону.

Ця робота відбувається у рамках гранту ПДТУ з проєктами USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” та “Економічна підтримка Східної України”. За цим грантом на соціально-гуманітарному факультеті створюють Лабораторію цифрового туризму, історії та культури.

Під час туру студентки та студенти спеціальностей “Туризм” та “Архітектура” відвідали архітектурні та туристичні об’єкти Маріуполя, зробили фото- відео- матеріали для створення у майбутньому цифрових турів. Цього разу обрали 14 архітектурних об’єктів міста. Серед них - стара водонапірна вежа, будинки зі шпилем, Донецький академічний обласний драматичний театр, будинки Гампера та Нільсена, пірс, комплекс будівель Рябинського, Реальне училище Гіацинтова та інші.

Також викладачі та студенти ПДТУ навчалися друкувати на 3D-принтері. Налаштування друку, калібровка предметного столу, кількість шарів, розташування по осях, види пластика, можливості принтера, одночасний друк двох екструдерів – необхідні знання для друку. Студенти та викладачі вже надрукували статуетку дерев’яної скульптури Георгія Короткова. Попередньо її відсканували та змоделювали, пластикову модель можна знайти у лабораторії 5 корпусу у 229 аудиторії.

Студенти та викладачі ПДТУ продовжують працювати над створенням цифрових турів найцікавішими локаціями Маріуполя. Новий туристичний продукт сприятиме покращенню іміджу міста та поступовому його перетворенню з промислового центру у туристичний.

Ця новина підготовлена в рамках комунікаційної кампанії “Схід: Перезавантаження”, яку реалізовує Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”.

Комунікаційна кампанія “Схід: Перезавантаження” покликана показати успішні історії жителів Сходу України та допомогти тим, хто прагне перезавантажити своє сьогодення заради успіху та процвітання майбутнього Сходу.

Перезавантаження – це оновлення наявних ресурсів, це запуск нового способу мислення. Схід України має багату історію та культуру, високий промисловий потенціал і саме тому може стати драйвером розвитку різних економічних напрямків та галузей бізнесу, перезавантаження свідомості населення, особливо молоді.

Разом робимо крок у напрямку перезавантаження Сходу!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: