Славянск дополнительно покупает квартиры для переселенцев

ключи

Соответствующее распоряжение за подписью Вадима Ляха появилось днями на сайте временной военно-гражданской администрации Славянска под № 290

Вот полный текст документа.

Щодо придбання у 2022 році житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам

На виконання листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 03.02.2022 №22/9.1-757-22 щодо погодження пропозиції Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області на придбання у комунальну власність 17 (однокімнатних, двокімнатних та трикімнатних) квартир на вторинному ринку нерухомого майна, для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року №769 ( зі змінами), керуючись ст.ст.4,6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»:

Читайте также: Жилье для переселенцев: в Славянске вручили сертификаты и ключи от квартир

1. Управлінню комунальної власності Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області (Скиба) розробити та подати на затвердження керівнику Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області:

1.1 порядок придбання у 2022 році на вторинному ринку нерухомого майна (квартир) для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам коштом коштів субвенції з державного бюджету та бюджету Слов’янської міської територіальної громади;

1.2 склад конкурсної комісії з придбання у 2022 році на вторинному ринку нерухомого майна (квартир) для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам коштом коштів субвенції з державного бюджету та бюджету Слов’янської міської територіальної громади із залученням до її складу представників громади.

2. Доручити управлінню комунальної власності Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації (Скиба) здійснити придбання у 2022 році на вторинному ринку нерухомого майна (квартир) для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам коштом коштів субвенції з державного бюджету та бюджету Слов’янської міської територіальної громади та укласти договори купівлі-продажу на майно.

3. Координацію за виконанням розпорядження покласти на в.о. заступника керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області Лесю Малу.

Напомним, что это уже второй "тур" приобретений жилья для временно перемещенных лиц.  Ключи от 27 квартир и сертификаты на них были вручены переселенцам накануне нового года. 

Напомним, что на эти цели тогда было выделено 15 млн. грн. (10,5 млн. грн. - субвенция из государственного бюджета, 4,5 млн. - в равных долях предоставили областной и местный бюджеты).

Отметим важный момент.  Все картиры имеют статус так называемоого временного жилья. Их нельзя продать или приватизировать.  Квартиры находятся в коммунальной собственности города.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
5

Эта запись была размещена в рубрики: