Проект “Андріївські гойдалки” наближається до завершення


Додам трішечки позитивних новин вам у стрічку ) - пише мешканець Словянської громади Артур Насібян.

Ви всі, мабуть, знаєте, що у березні місяці 2021 року у нашій громаді почався проект Бюджет участі. На превеликий жаль, реалізація проекту затягнулася та завершиться тільки у поточному році.

Мій проект «Андріївські гойдалки» передбачає організацію двох дитячих майданчиків, де буде встановлено дитячі каруселі, лавки для відпочинку, пісочниці та ігрові комплекси з гойдалками, також на майданчику передбачається вільній доступ до інтернету та відеоспостереження.

На сьогоднішній день вмонтована тільки одна карусель та дитячий комплекс в одній з двох локацій. Маю надію, що найближчим часом підрядна організація спільно з відділом ЖКГ Слов’янської ВЦА закінчать реалізацію проекту і вже з приходом теплих днів малеча Андріївки буде мати змогу провести час на нових майданчиках )

Принагідно, дякую всім хто допомагав мені з проектом. Ольга Алтуніна за надання можливості прийняти участь у проекті та мешканцям громади, які повірили у важливість проекту та проголосували саме за «Андріївські гойдалки». Всім велика подяка! Далі буде….

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: