Студенти коледжу НАУ у Слов’янську вшанували пам’ять Небесної сотні

18 лютого Слов'янський фаховий коледж НАУ разом з військовослужбовцями батальйону спецпризначення "Донбас" провели захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні біля стенду "Герої не вмирають", який розташований у виконкомі міста.

Революція гідності стала переломним моментом у історії нашої держави. Вже пішов восьмий рік, а спогади настільки яскраві, наче все було вчора.

В.о.Начальника коледжу Лисак Т.К., завідуюча бібліотекою Фірсова С.Г., культорганізатор Мощанець К.М. розповіли про події 20 лютого 2014 року. Про велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, про силу духу й стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції у Києві силови підрозділи розстрілювали учасників Євромайдану. Усього за день було до ста жертв, яких назвали "Небесною Сотнею".

Серед них були люди різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України. Найстаршому виповнилося 82 роки, наймолодшому лише 17. Розповіли про книгу "Пам'ять жива", авторського колективу СФК НАУ. У книзі відображено біографії воїнів, які загинули під час визволення міста та району, а також проведення АТО у 2014-2017 роках. Також розповіли про випускника колледжу Романа Напрягла, який навчався з 01.09.12 по 01.07.16рр. Роман отримав диплом, але пожити не встиг, бо вимушений був захищати свою Батьківщину. Загинув Роман 26 лютого 2017 року.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти.

Цього дня вся країна схиляє голову перед героями Небесної Сотні. Ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Хай палають свічки пам'яті загиблих у наших серцях.

Зав.бібліотекою коледжу С.Фірсова


Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
25

Эта запись была размещена в рубрики: