Коли до Слов’янська поїдуть туристи? Відбулось засідання ради з розвитку туристичної галузі


У вівторок, 15 лютого, управлінням економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської ВЦА проведено онлайн-засідання галузевої ради у сфері туризму.

Учасников ради привітала  в.о. заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Леся Мала, яка обозначила завдання ради після чого, відбулось обговорення проєкту плану роботи Галузевої ради у сфері туризму на 2022 рік, з визначенням термінів та відповідальних осіб  за виконання заходів.

Завідувач сектором регуляторної політики та розвитку підприємництва відділу розвитку території та туризму управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ВЦА Оксана Касьянова проінформувала членів Галузевої ради у сфері туризму щодо розміщення туристичних об’єктів Слов’янської міської територіальної громади на всеукраїнському проєкті FINDWAY (https://find-way.com.ua/oblast/donetska/slov-iansk).

Під час засідання обговорювалася також інформація стосовно туристичних об’єктів Слов’янської міської територіальної громади на сайті всеукраїнського проєкту

Учасники заходу заслухали  - регіонального координатора з розвитку мережі «Green ways Ukraine» Яніну Барибіну. Експертка з розвитку туристичних дестинацій у сфері туризму у Полтавській області, поділилася досвідом роботи у сфері туризму у Полтаві.

Також були розглянуті питання щодо розвитку туристичної галузі у територіальній громаді та проблеми, з якими стикаються суб’єкти господарювання.

Учасниками було запропоновано міській владі декілька пропозицій, що можуть сприяти розвитку туризму: створити програму виготовлення міської туристичної символіки - флажки та флаги з гербом Словянська, виготовлення деколей для використання кераміками міста при виготовленні керамічних виробів.

Створити карти міста з туристичними маршрутами, та роздруковувати їх для розповсюждення для туристів. Також було запропоновано проведення щорічної виставки "Туризм.Відпочинок.Здоров'я", для залучення до міста туристичних операторів та розповідати про привабливість Слов'янщини.

Чи будуть враховані ці пропозиції, покаже час. А ми будемо слідкувати за розвитком цієї привабливої для міста галузі та інформувати про це наших читачів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: