Співробітники Краматорського райуправління поліції вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-й річниці виведення військ з Афганістану, відбулися у Краматорську, Слов’янську та Дружківці. Поліцейські разом з місцевими жителями поклали квіти до меморіалів загиблим воїнам-афганцям.

Повідомляє пресслужба Краматорського райуправління поліції

Сьогодні, 15лютого, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цьому році виповнюється 33 роки з дня завершення неоголошеної війни. Вона тривала майже 10 років та забрала життя близько трьох тисяч українців. Поранення отримали понад 8 тисяч солдатів та офіцерів, з них більш ніж половина повернулися додому інвалідами.

Читайте також:  В Славянске почтили память участников боевых действий в Афганистане

Співробітники поліції Краматорська, Слов’янска та Дружківки у мітингах-реквіємах своїх міст. Разом із представниками обласної та місцевої влади, військовими та громадянами, поліцейські вшанували пам'ять загиблих під час бойових дій хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Краматорські поліцейські відвідали колишніх правоохоронців, що брали участь в Афганській кампанії. Ветерани згадали героїчні вчинки та будні війни, згадали товаришів, які загинули в Афганістані. Поліцейські подякували солдатам за мужність та героїзм, які вони показали у свої юні роки.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: