С благоустройстом в Славянске хуже, чем хотелось, но лучше, чем могло бы быть


Про це свідчать факти, наведені в матеріалі, що має назву: Інформація про роботу Відділу по інспектуванню благоустрою Слов’янської міської ВЦА за період з 07 по 11 лютого 2022 року.

Саме таку назву має  публікація, розміщена на офіційному сайті Слов'янської міської ради. Якщо додати до тексту фото, зроблені під час перевірок тієї ж інспекції, то стає зрозумілим, що до порядку і ладу на території нашого міста ще ой як далеко.

Наразі, факти, наведені нижче, свідчать про те, що у Слов'янську ще дуже багато роботи в цьому питанні.

Протягом звітного періоду Відділ по інспектуванню благоустрою Слов’янської міської ВЦА здійснив на території Слов’янської міської територіальної громади перевірку додержання суб’єктами господарювання та громадянами законодавства у сфері благоустрою.

Перевірки були проведені по вул.Василівська, вул.Г.Лозановича, вул.Олімпійська, вул.Батюка, вул.Вільна, вул.Василевського, пров.Світлодарський, вул.Поштова, вул.Торська, вул.Вчительська, пров.Батюка, вул.Паркова.

В ході рейдів-перевірок на території міста виявлено та зафіксовано 29 порушень у сфері благоустрою, згідно з якими направлені Приписи “Про усунення порушень благоустрою території населеного пункту”:

 

не здійснене прибирання сміття, побутових відходів, гілля, опалого листя з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані 11;
не здійснене очищення елементів (частин) об’єктів благоустрою від оголошень, реклам, вивішених у недозволених місцях˗ 11;

Читайте також: У природы нет плохой погоды, а у трубы – есть. Вокзальный в Славянске ждет солнечных дней

недоліки в утриманні підземних інженерних мереж, не здійснене спостереження за станом водоприймальних та оглядових колодязів підземних інженерних мереж˗ 4;
не здійснене прибирання снігу, не проведено обробку технологічними матеріалами з метою боротьби з ожеледицею при утриманні об'єктів та елементів (частин) благоустрою, прилеглих територій у належному стані˗ 1;

відсутня урна біля тимчасової споруди торговельного призначення для здійснення підприємницької діяльності˗ 1;

не забезпечене очищення фасаду будівлі від реклами каналів з розповсюдження наркотиків 1.

Також протягом тижня на території міста було виявлено та ліквідовано 6 рекламних написів каналів з розповсюдження наркотиків.

Протягом звітного періоду було здійснено розгляд 2 звернень громадян, під час яких проведено 12 позапланових перевірок території Слов’янської міської територіальної громади щодо стану благоустрою за адресами вказаними у зверненнях. В межах визначених повноважень усі звернення розглянуто об’єктивно, всебічно і вчасно, заявники повідомлені про результати перевірок і прийнятих рішень.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
16

Эта запись была размещена в рубрики: