Міський чемпіонат з тенісу для осіб з інвалідністю в Слов’янську визначив найкращих

В м. Слов’янську вперше в новому спортивному 2022 році відбувся чемпіонат міста та МТГ з настільного тенісу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Захід проводився 12 лютого 2022 р. на базі КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання проводились тільки серед чоловіків, за коловою системою. Безперечним лідером відразу став Микола Цвігун, він і посів 1 місце.2 місце дістав Осетров Єгор. А 3 місце посів Муравщиков Олексій.

Серед учасників був і відомий спортсмен, переможець багатьох міжнародних змагань з танців на візках Володимир Керничний.

При підведенні підсумків, всі учасники змагань отримали грамоти, а призери - грамоти й медалі.
Наймолодший учасник змагань Андрій Пірожков, за свою гру отримав особливу нагороду «за волю до перемоги»!

Всю нагородну атрибутику надав відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. Дякуємо за підтримку!

Особлива подяка головним суддям змагань Журавльову Олексію і Трефілову Юрію, спеціалістам КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання пройшли дуже позитивно, кожен отримав круті емоції та гарно провів час.