В Слов’янську пройшли штабні навчання


Слов’янська ВЦА взяла участь в обласних навчаннях з перевірки готовності до надзвичайної ситуації.

У четвер, 10 лютого, в Донецькій області відбулися штабні тренування органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Відпрацьовувався алгоритм дій на випадок можливого загострення військово-політичної ситуації.

В навчаннях взяли участь керівники структурних підрозділів Донецької ОДА, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Під час тренувань перевірили ефективність взаємодії представників влади різних рівнів - від місцевої до державної, відпрацювали порядок оповіщення населення та організації евакуаційних заходів.

У Слов’янській ВЦА протягом дня працювала комісія з питань евакуації. За легендою навчань, для прийому населення з окремих районів Донецької області в місті був розгорнутий приймальний пункт, 22 збірних пункти та 23 пункти тимчасового розміщення загальною чисельністю до 7 тисяч осіб.

На випадок подальшої евакуації приведено у готовність 3 автоколони з 46-ти одиниць транспорту. Для допомоги у вирішенні соціальних потреб евакуйованих жителів задіяні профільні служби, комунальні та благодійні установи.

«У підсумку можна говорити про те, що система цивільного захисту Слов’янської територіальної громади готова до будь-якого розвитку подій. Але хочеться сподіватись, що ці знання та навички в подальшому не знадобляться», - зазначив голова комісії з питань евакуації, заступник голови Слов’янської ВЦА Юрій Підлісний.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
18

Эта запись была размещена в рубрики: