Неудобства временные. КП “Славгорводоканал” о котловане на Вокзальном и тротуаре на ул. Свобода в Славянске.


На днях, в нескольких наших публикациях, мы рассказали о проблемах благоустройства в связи с ремонтными работами КП "Славгорводоканал" по переулку Вокзальному и улице Свободы, затронутыми жителями этих микрорайонов Славянска. 

В видео, снятых на пересечении улицы Вокзальной и переулка Вокзальный можно видеть, что в связи с ремонтными работами  вырыт котлован и затруднен проход для жителей прилегающих улиц, а по улице Свободы, в районе аграрного техникума остался неблагоустроенным участок тротуара, который создает проблемы для прохода пешеходов.

Очень оперативно откликнулось на ситуацию руководство КП "Славгорводоканал" и сегодня, 10 февраля, наша редакция получила ответ из этой организации по затронутым вопросам. Далее приводим текст письма.

Читайте также: Где в Славянске не будет воды на 10 февраля

"За дорученням  керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації  була створена комісія  у складі представників УЖКГ, КП «Словміськводоканал» та КП «Благоустрій».  10.02.2022 року  комісією було проведено обстеження місць після виконання  ремонтних робіт на водопроводі по пр. Вокзальний та вул. Свободи.

З 11.02.2022 року КП «Словміськводоканал» сумісно з КП «Благоустрій» для забезпечення проходу пішоходам планується виконати роботи по плануванню та тимчасовій підсипці тротуару  по вул. Свободи та пров. Вокзальний.

Стосовно ситуації з благоустроєм після проведення земляних робіт по пров. Вокзальний повідомляємо, що у грудні місяці 2021 року на даній аварійній ділянці водопроводу (знос водопроводу складає 95 %)   бригадою  АВР були   виконані тимчасові аварійні роботи, які були направлені на усунення  пориву на трубопроводі. В результаті в місті проведення  робіт розритий котлован, який станом на сьогоднішній день не заритий в зв’язку з тим, що дана ділянка аварійного водопроводу підлягає заміні, яку неможливо було  виконати  в зимовий період в  умовах  зниженої температури оточуючого повітря.  При настанні  сприятливих  погодних умов планується виконати  заміну  водопроводу по пр. Вокзальний на сучасний поліетиленовий трубопровід загальною довжиною  до 500 м."

"Деловой Славянск" планирует отслеживать ситуацию, и информировать о ней  наших читателей.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
8

Эта запись была размещена в рубрики: