Група “чорних” фармацевтів продавала нарковмісні препарати без рецептів. Справа вже в суді


Незаконна реалізація нарковмісних препаратів – на Донеччині судитимуть організовану групу (ФОТО)

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 7 осіб, які обвинувачуються у порушенні правил відпуску, пересилання наркотичних засобів, вчинених організованою групою повторно (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 320 КК України).

Читайте также: Полиция в Славянске разыскивает участника ДТП на Центральной

Досудовим розслідуванням встановлено, що з вересня 2020 по червень 2021 років 34-річний мешканець Київської області у мережі власних аптек у містах Покровськ, Селидове та Мирноград організував злочинну схему з безрецептурного збуту нарковмісних лікарських засобів.

До своєї протиправної діяльності бізнесмен залучив 6 фармацевтів, які на нього працювали. Жінки реалізовували покупцям препарати, які відносяться до наркотичних засобів з порушенням встановлених правил. Загалом правоохоронцями було задокументовано 16 епізодів злочинної діяльності.

Наразі обвинувальний акт щодо учасників злочинного угруповання направлений до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводилось слідчими СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу співробітників ГВ БКОЗ ГУ СБ України в Донецькій та Луганській
областях.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
2

Эта запись была размещена в рубрики: