Жителей Славянска просят подавать предложения по установке спортплощадок


Слов’янська міська ВЦА запрошує жителів громади надавати пропозиції щодо встановлення спортмайданчиків

У 2022 році у Слов’янській міській територіальній громаді в рамках програми «Здорова Україна» планується продовжити встановлення багатофункціональних спортивних майданчиків.

Запрошуємо жителів громади надавати пропозиції щодо можливих місць встановлення. Потрібно вказати:

☑️адресу майданчика;

☑️фото території, де планується встановлення майданчика (3-5 ракурсів);

☑️короткий опис території, де планується встановлення майданчика (орієнтовна кількість мешканців поблизу спортивного майданчика; чи потрібне видалення дерев, або демонтаж конструкцій тощо).

Пропозиції приймаються до 12 години 11 лютого на електронну пошту molod@slavrada.gov.ua з поміткою (тема листа) «СПОРТМАЙДАНЧИК 2022».

Отримані пропозиції можуть бути враховані при визначенні місць розміщення спортивних майданчиків у 2022 та наступних роках.

В минулому році у Слов’янській ТГ було встановлено 12 спортивних майданчиків з гумовим покриттям розміром 10х14 метрів за адресами: пляж озера Вейсове; стадіони ім. Юрія Скиданова та «Локомотив»; ЗОШ №№1, 10, 11, 18; пров. Батюка, 8, 10, 12 та пров. Парковий, 11, 13, 15 (територія багатоповерхової забудови у мкр-ні Лісний); вул. Конєва (мкр-н Масложир); перетин вул. Аеродромної та Героїв України (мкр-н Черевківка); Билбасівка (сквер); Мирне (сквер).

Програма «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців. Це – можливість без дорогих тренажерів, персонального тренера, коли зручно саме вам, разом з олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту, телебачення, кіно та музики займатися спортом. Зокрема, на спортивних майданчиках передбачені стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
1

Эта запись была размещена в рубрики: