Кубок Донеччини з волейболу серед команд ветеранів пройшов у Слов’янську

5-6 лютого в м.Слов‘янськ на базі Хіміко-механічного технікуму проведений Кубок Донецької області з волейболу серед команд ветеранів териториальних громад 45 років і старші, присвячений 90 річчю заснування Донецької області.

У змаганнях взяли участь команди Лиманської ОТГ (ВК «Колос»), Шахівської ТГ, Іллінівської ОТГ, Слов‘янської ТГ , збірні команди Бахмутського, Покровського та Краматорського районів.

Учасники змагань провели цікаві ігрові зустрічі та показали гідну підготовку. В підсумку перемогу здобула команда Бахмутського району , друге місце посіла команда Покровського району, третє почесне місце здобула команда Іллінівської ОТГ.

Голова Донецької територіальної організації ВФСТ «Колос» Іван Костянецькій привітав учасників змагань з початком спортивного сезону, який традиційно відкриває Кубок Донецької області з волейболу серед команд ветеранів та провів нагородження грамотами управління фізичної культури та спорту, кубками та медалями відповідного ступеню.