«Для нас важливо підтримати українців». Японські журналісти відвідали 15-й Слов’янський полк НГУ


До військової частини 3035 завітали журналісти компанії NIPPON TELEVISION NETWORK. Що показували гвардійці та які враження залишились у гостей із Японії – у нашому матеріалі.

До складу знімальної групи NIPPON ТV входили кореспонденти Томохіро Фурутані та Тояма Ямада, а також оператор Саймон Бредлі, який висвітлює події на сході України з 2014 року. Для журналістів було важливо дізнатися наскільки змінилася ситуація в українському війську за вісім років неоголошеної війни та чим живуть сьогодні бійці.


Кореспонденти мали можливість спостерігати у яких умовах проходить бойова та фізична підготовка військовослужбовців 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України. Також гості побачили розвід військових нарядів та репетицію оркестру, поспілкувалися з представниками командування полку та військовослужбовцями батальйону спеціального призначення «Донбас».

Також їх зацікавили зразки озброєння та техніки, зокрема новинки, які значно посили вогневу міць гвардійців.

«Дякуємо Вам за можливість настільки повно дізнатися про ситуацію у регіоні з 2014 року та до сьогодні. Зокрема про цю трагедію українського народу, про війну.


Сьогодні увага всього світу прикута до України. Ми працюємо тут, щоб наші глядачі змогли побачити, що тут відбувається», – поділився враженнями японський кореспондент Томохіро Фурутані.

Його знімальна група також віддала шану пам’яті загиблим у районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил військовослужбовцям та відвідала околиці Слов’янська, де залишилося чимало слідів бойових дій, зруйновані оселі та залишки фортифікаційних споруд.


«Ми раді зустрічати дорогих гостей із Японії. Кожному українському військовослужбовцю, який бореться за свободу своєї землі, дуже важлива підтримка японського народу у протистоянні з російським агресором», – зазначив командир військової частини 3035 полковник Сергій Божко.


Він розповів про задачі, які виконує полк у районі проведення операції Об’єднаних сил, а також запевнив журналістів, що його підлеглі постійно вдосконалюють вміння, навички та здобувають знання, необхідні,
для того, аби дати гідну відсіч агресору у випадку ескалації конфлікту.

Зауважимо: Японська Держава послідовно підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Її Уряд з самого початку збройної агресії Російської Федерації підтримує українців та спрямовує значні кошти на допомогу прифронтовим районам. Телекомпанія NIPPON TV – загальнонаціональний мовник, заснований 15 жовтня 1952 року.

Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
18

Эта запись была размещена в рубрики: