У Слов’янському коледжі пройшли заняття зі студентами з військово-медичної підготовки


03 лютого працівники бібліотеки та викладач Сайфулін В.С. Слов'янського фахового коледжу НАУ приймали гостей з військової частини 3035.

Старший сержант Усенко з інженерної підготовки, старший інструктор (з бойової підготовки) відділення інструкторів головний сержант Єрофеєва, прес-офіцер військової частини лейтенант Шпичак провели заняття зі студентами з військово-медичної підготовки, ознайомили з вибухово небезпечними речовинами та поводження з ними. Їх призначення, бойові властивості, загальна будова і принцип дії.

На практиці розглядали аптечку медичну військову індивідуальну, сумку медичну, вчилися надавати першу медичну допомогу, накладати джгут на руку та ногу, розглянули різні види бойових припасів. Теоретично розповідали про відповідальність та впевненість під час відпрацювання практичних навичок, про ознаки життєвозагрозливої кровотечі.

Студенти були зацікавлені, з захопленням приймали участь у практичному занятті і виразили свою думку, що такі заняття дуже корисні і їх повинно бути більше.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
13

Эта запись была размещена в рубрики: