На Донеччині виявлено черговий схрон зброї та боєприпасів

Від патронів до протитанкових мін – на Донеччині виявлено черговий схрон зброї та боєприпасів

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом участі декількох осіб у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

У ході перевірки оперативної інформації під час проведення обшуку на території одного з домоволодінь м. Красногорівки Покровського району виявлено та вилучено потужний схрон зброї, бойових припасів, вибухових речовин та пристроїв. 

Читайте также: ДБР вилучило схрон з 3,5 млн грн «чорної каси» посадовців Держслужби з безпеки на транспорті

Зокрема у будинку вилучено 2 постріли до протитанкового гранатомету РПГ-7, 2480 патронів калібру 7,62х39 мм та 5,45х39 мм, 10 гранатометних пострілів  ВОГ-25, 4 запали до ручних гранат – УЗРГ, 3 гранати РГД-5, 2 ручні димові гранати РДГ-55, 2 гранати Ф-1, дві 200-грамові тротилові шашки, протитанкову міну ТМ-62 та 3 димові шашки ДМ-11.  

За попередньою інформацією, будинок, де знайдено зазначений арсенал, належить місцевому мешканцю, який у травні 2014 року вступив до лав незаконних збройних формувань РФ та нині перебуває на тимчасово окупованій території. 

Досудове розслідування здійснюється СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: