Як оформити ID-картку по завершенні строку дії паспорту. Поради від міграційної служби

Відповідно до законодавства України кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Паспорт громадянина України (у формі ID-картки) - це основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Особам віком від 14 до 18 років
паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії на 4 роки, а особам, які досягли 18-річного віку – на кожні 10 років.

Якщо Вам виповнилося 18 років і Ви маєте ID-картку, не поспішайте реєструватися на обмін паспорта. Для початку подивіться термін дії Вашої ID-картки, який знаходиться над Вашим відцифрованим підписом.

Читайте также: В Украине заработал закон о SIM-картах по паспортам

Отже, якщо термін дії вашого документу закінчився – рекомендуємо звернутися до будь-якого територіального підрозділу міграційної служби Донеччини за послугою з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта!

Документи для обміну ID-картки можуть бути подані протягом одного місяця до дати закінчення строку його дії, але не раніше. У такому випадку паспорт, що підлягає обміну, після прийому документів повертається особі та здається нею під час отримання нового паспорта.

Звертаємо увагу, що документи подаються незалежно від місця проживання до будь-якого територіального підрозділу ДМС України або центра надання адміністративних послуг.

Документи, необхідні для отримання даної адміністративної послуги:

• паспорт, що підлягає обміну;

• документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;

• довідка про реєстрацію місця проживання особи або довідку про зняте місце проживання (у разі зміни інформації про місце проживання, після дати видачі паспорта, що підлягає обміну);

• свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу або рішення шлюбу про розірвання шлюбу (за наявності).

Терміни оформлення та вартість:

• за звичайною процедурою - не пізніше ніж через 20 робочих днів- 372 гривні;

• у терміновому порядку - не пізніше ніж через 10 робочих днів - 498 гривні.

ГУ ДМС у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: