Слов’янський міськрайонний суд повідомив про кібератаку

Слов’янський міськрайонний суд Донецької області повідомляє про кібератаку. Вона здійснена шляхом розсилки судових запитів з офіційних адрес судової влади та ім’я одержувачів по всій території України. Про це йдеться у інформації від прес-служби суду.

З цього приводу вже направлено відповідне звернення до відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області.

"28 січня 2022 року на електронну адресу суду /inbox@sl.dn.court.gov.ua/ почали надходити листи з різних установ України з повідомленням про отримання запиту від імені судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Старовецького В.І. з електронної адреси, яка не належить суду.

Інформація, яка зазначається у запиті, не має  ніякого відношення до справ Слов’янського міськрайонного суду Донецької області та судді Старовецького В.І.

У зв’язку з вищенаведеним, повідомляємо про можливу небезпеку розповсюдження вірусу через «фейкові» судові запити, що може спровокувати віддалений доступ до пристрою третім особам - йдеться у заяві.

Робота з протидії наслідкам кібератаки триває.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: