Біля блок-посту спалахнула вантажівка. Нацгвардійці прийшли на допомогу


Поблизу населеного пункту Спірне 30 січня на очах у військовослужбовців Нацгвардії, які несли службу на блокпосту, загорівся вантажний автомобіль.

Помітивши вогонь, гвардійці повідомили старшого блокпоста, який згодом прибув на місце події з пожежним патрулем.

«Під час несення служби на блокпосту я почув сигнал про пожежу: загорілась цивільна вантажна автівка, що перевозила металеві конструкції. Водій не постраждав, лише був у шоковому стані. Пожежна група на чолі зі мною вирушила разом з вогнегасниками до місця події. На момент нашого прибуття водій самостійно покинув авто та намагався гасити пожежу снігом. Паралельно з цим мій помічник викликав усі служби порятунку, але, на жаль, вогнегасників вистачило ненадовго, тож авто почало розгорятися все сильніш. Тому нам довелося разом з водієм віддалитися на безпечну дистанцію», – розповів командир блокпосту лейтенант Богдан Супрун.

Після цього нацгвардійці оточили місце події та викликали рятувальників. Підрозділи ДСНС і НП України ліквідували пожежу. По факту було сповіщено чергового відділу Поліції та підрозділ ДСНС у місті Попасне в Луганській області.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: