Інтерактивна освітня виставка «Mental Тrek» пройшла у Слов’янську

27 січня здобувачі ОП "Середня освіта (Фізична культура)" відвідали цікаву інтерактивну освітню виставку «Mental Тrek» на базі КЗ «Центр культури та довкілля».

Метою проведення виставки є підвищення обізнаності молоді у сфері психічного здоров’я, популяризація засобів профілактики порушень здоров’я, підвищення порогу толерантності до людей, що страждають на розлади психіки та поведінки. Технологія виставки спрямована на активізацію спілкування й обміну знаннями.

Читайте также: Мюзікл-шоу “Час добрих справ” завітав до Слов’янських спецшкіл

Керівниця центру «Волонтер +» Тетяна Деревянко та організатор культурно-дозвіллевої діяльності Ельміра Чепіга (випускниця факультету фізичного виховання) провели студентів «Маршрутом безпеки», занурившись у проблему збереження психічного здоров’я, практичних навичок щодо збереження ментального здоров’я, само- та взаємодопомоги під час психотравмуючих ситуацій тощо.

Звичайно, креативних студентів факультету фізичного виховання надихають подібні заходи, неформальна освіта та волонтерська діяльність, бо ці напрямки студентського життя є особливо актуальними, цікавими, корисними для надбання компетентностей молодого та успішного фахівця в галузі педагогіки та фізичної культури.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: