Студенти коледжу у Слов’янську прийняли участь у виховному заході до Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут

28 січня працівники бібліотеки Слов'янського фахового коледжу разом з виховним відділом провели виховний захід, присвячений Дню Соборності України та Дню пам'яті героїв Крут.


22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

29 січня - день пам'яті героїв Крут. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Читайте также: У школі №10 у Слов’янську пригадали подвиг Героїв Крут

На заході були присутні представники батальйону спецпризначення "Донбас": заступник командира батальйону спецпризначення "Донбас" майор Дворкін Сергій Григорович,  старший лейтенант Тітов Віталій Геннадійович.

Вони докладніше розповіли про бої під Крутами. Юнаки, студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Це символ нескореного духу нашої нації. Наш обов'язок не тільки пам'ятати минулі події, а й продовжувати боронити рідну землю, захищати нашу незалежність, любити Україну.

Наприкінці заходу представники батальйону спецпризначення "Донбас", користуючись нагодою, розповіли історію створення батальйону та запросили на контрактну службу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
18

Эта запись была размещена в рубрики: