Никакого спорткомплекса на набережной озера Славянского курорта пока не будет!

Еще в начале ноября 2021 года на Едином сайте местных петиций появилось обращение от Любови Ушкало о создании Спорткомплекса на Слов‘янському Курорті в районе озера Рапное.

Обращение звучало так: "Спортивний комплекс - волейбольна площадка, вуличні тренажери та інше, а також дитячий майданчик та зона відпочинку на набережній озера Рєпне на Словкурорті.

Для розвитку території Слов’янського курорту та для підтримки здорового та активного способу життя, просимо облаштувати місця для занять пляжними та іншими видами спорту, а також зони відпочинку для дітей і дорослих, які будуть доступні мешканцям та гостям міста усіх категорій населення без виключення.Всі охочі зможуть зміцнювати своє здоров’я та із задоволенням проводити вільний час.
Цей спортивний комплекс стане місцем для проведення майбутніх змагань по волейболу чи будь-якого літнього виду спорту на території Слов’янського курорту Донецької області. Це буде сприяти економічному розвитку Слов’янської громади.

Читайте также: Что за "стройка века" на Славянском курорте?

На днях был опубликован ответ от головы Славянской ВГА Вадима Ляха. Далее приводим его текст без сокращений:

"Шановна пані Любов!

Вашу електронну петицію щодо будівництва спортивного комплексу на набережній озера Ріпне було розглянуто у відповідності до розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації від 01.11.2021 №446 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській військово-цивільній адміністрації Краматорського району Донецької області». Ваша петиція підтримана. По факту розгляду петиції повідомляємо наступне.

Між Слов’янською міською радою та Слов’янським відділенням ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» укладено договір на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) серія ІІ-ДН № 00000913, реєстраційний номер в Книзі записів договорів на право тимчасого користування землею від 01.04.1999 № 1235/1 загальною площею 240,81 га. Термін дії 25 років.

Озеро Ріпне входить до цієї території і Постановою КМУ № 1499 від 11.12.1996 віднесено до категорії лікувальних.

Фактичним землекористувачем на сьогодні є ДП СКРЦ «Слов’янський курорт». Охоронними зобов’язаннями №290 від 15.04.2013 на нього покладено вимоги дотримання природоохоронного законодавства та заповідного режиму і з цим підприємством необхідно погоджувати місце розміщення спорткомплексу.

Прибережна територія озера Ріпне відноситься до першої зони округу санітарної охорони. Відповідно до розділу VI ст. 31 ЗУ «Про курорти», перша зона (зона суворого режиму) охоплює місця виходу на поверхню мінеральних вод, території, на яких розташовані родовища лікувальних грязей, мінеральні озера, лимани, вода яких використовується для лікування, пляжі, а також прибережну смугу моря і прилеглу до пляжів територію шириною не менш як 100 метрів.

Окремо повідомляємо, що в поточному році Слов’янською міською ВЦА не плануються роботи щодо облаштування спортивного комплексу на території Слов’янського курорту, однак дане питання може бути розглянуто для реалізації в середньостроковій перспективі.

Керівник Слов’янської міської
військово-цивільної адміністрації Вадим ЛЯХ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

16
4

Эта запись была размещена в рубрики: