Латвія передала мешканцям Донбасу 10 тонн гуманітарної допомоги

25-й за рахунком гуманітарний вантаж, зібраний у Латвії для України, прибув до Луганської області 27 січня. Він призначений для мешканців Станиці Луганської та прилеглих населених пунктів

Заступник міністра оборони Ганна Маляр разом із латвійською делегацією на чолі з парламентським секретарем Міністерства оборони Латвійської Республіки Байбою Блоднієце відвідала розташований у Кремінному Луганському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Він був побудований після окупації у 2014 році. Латвійці  ознайомилися з умовами проживання кадетів та їх навчанням.

Читайте також: У школі №10 у Слов'янську згадали пам'ять Героїв Крут

«Ми допомагаємо Україні, як і Міністерство Оборони Латвії, так і наш народ. Поступово, крок за кроком ми показуємо, що нам не байдужа доля українців. Ми підтримуємо Вас не лише політично, а й гуманітарно. До гуманітарного вантажу входять речі першої необхідності, санітарні, дезінфікуючі засоби, також там одяг і взуття. Це те, що завжди потребують люди», – розповіла Байба Блоднієце.

Гуманітарна допомога зібрана за сприяння провідного експерта з міжнародних військово-релігійних питань Національних збройних сил Латвійської Республіки Елмарса Плявінша. Речі збирає майже вся Європа. Зокрема активно включаються Швеція, Німеччина, Естонія, Литва.

Доставку вантажу до місця призначення здійснила Національна гвардія України та передали до Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації. Гуманітарний вантаж призначений для місцевого населення.

Нагадаємо, що співпраця з реалізації спільних гуманітарних проектів між Національною гвардією України та Національними збройними силами Латвійської Республіки продовжується з 2016 року. За цей час до прифронтових населених пунктів Донбасу з Латвії було доставлено понад 450 тон гуманітарних вантажів.

Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: