“Вони – наша відповідальність”. У Слов’янську з’явились яскраві сітілайти на зупинках громадського транспорту

Тема безпритульних тварин хвилює не тільки жителів нашого міста.  Зоозахисники Слов'янська часто вказують на відсутність ефективної просвітницької та організаційної кампанії щодо правильного поводження з безпритульними тваринами.

Саме тому Центр громадянського суспільства Друкарня / Drukarnia в рамках проєкту, пов'язаного з охороною довкілля, вирішити запустити просвітницьку ініціативу, і через яскраві сітілайти, що розміщені по всьому місту, ще раз нагадати про важливість правильного поводження з безпритульними та домашніми тваринами.

Читайте також: Идея стерилизации в Славянске “за счет” Ильича нравится не всем

Проєкт "Стерилізація - кращий захист безпритульних тварин" центр “Друкарня” запустили спільно з ГО "Слов'янське товариство захисту тварин” за підтримки Слов’янської військово-цивільної адміністрації та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Як зазначили організатори проєкту, “це питання є важливим і нагальним не лише для Слов’янська, а й для інших міст України. Ми намагались зробити проєкт максимально зрозумілим для кожного. Тож віримо, що він стане корисним і принесе свою позитивну динаміку”.

Візуалізація проєкту складається з чотирьох видів яскравих сітілайтів, розміщених на зупинках громадського транспорту по всьому місту; соціального аудіоролику на рекламних майданчиках міста та на радіостанції місті.

27-го січня о 16:00 на сторінці “Друкарні” у мережі Facebook відбудеться прямий ефір, на якому презентуватимуть проєкт і обговорюватимуть з експертами питанням безпритульних тварин. Долучайтесь за цим посиланням: https://www.facebook.com/drukarnia.sloviansk

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

22
7

Эта запись была размещена в рубрики: