Краще попередити. В Слов’янську говорили про мінну безпеку


Сьогодні, 26 січня, у Слов’янській ВЦА відбулась нарада з протимінної діяльності за участі представника Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Захід проходив під головуванням державного експерта Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Марини Хозіної.

Координаційна група була створена в минулому році за дорученням віце-прем’єр-міністра Олексія Резнікова. До її складу увійшли представники структурних підрозділів ВЦА, ДСНС та правоохоронних органів.

Як пояснила Марина Хозіна, протимінна діяльність включає 5 компонентів: розмінування; фізичне знищення боєприпасів; агітаційно-просвітницька робота про незастосування протипіхотних мін; інформування та навчання населення щодо ризиків мін і вибухонебезпечних предметів; а також допомога постраждалим.


Робота Міністерства з питань реінтеграції полягає в тому, щоб підвищити рівень обізнаності всіх верств населення про небезпеки, які несуть міни та інші вибухонебезпечні предмети, і навчити людей правильно поводитись у випадку виявлення таких або підозрілих предметів», - зазначила Марина Хозіна. 

Що стосується допомоги постраждалим, то державна політика в цьому напрямку спрямована не лише на надання медичних та реабілітаційних послуг, але й на створення соціальних і економічних умов, в яких люди, які зазнали травм внаслідок ураження, могли повноцінно почуватися у суспільстві.

У ході зустрічі сторони докладно обговорили ці питання та склали план заходів, які мають бути виконані у поточному році.

Читайте також: В Славянске заминировали все школы. У детворы паники нет

Нагадаємо, що напередодні у Слов'янську надійшло повідомлення про мінування шкіл міста, в наслідок чого, були евакуйовані всі діти та педагогічний та технічний персонал учбових закладів.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: