В Слов’янську запустили новий проект «Місто мрії – молодь в дії»!


З кінця 2021 року за підтримки БФ «Українська освітня платформа» м.Львів, розпочала свою активну проектну роботу «Місто мрії – молодь в дії», новостворена ГО «Дрім Плейс». 

Для дітей підліткового віку, які потребують допомоги та підтримки у розумінні себе, оточуючих та в обранні свого життєвого шляху до самореалізації, було створено тренінгову програму, яка включає три модулі по арт - терапії, кризі, медіації, мотивації та лідерству.

Тренінгова програма спрямована на попередження соціально-небажану поведінку підлітків. Робота в групах допоможе дітям розвивати навички самоаналізу, самопізнання, поглибить знання про власне «Я», сформує
позитивне ставлення до себе, впевненість у собі, надасть навички лідерських якостей, сформує мотиваційну поведінку та навчить конструктивно вирішувати конфліктні ситуації (навички медіації), надасть усвідомлення власних сильних і слабких сторін, розвинути почуття самоповаги.

В проекті приймають участь 30 дітей, віком з 15 до 18 років.  Всі заплановані активності проходять в орендованому приміщенні ДО ГО «Перемога».

15.01. та 22.01.22 року було проведено перший модуль під керівництвом та опікою Олексія Заріцького, який є практичним психологом в модальності транзактного аналізу, арт-терапевт та  навчальний тренер. Діти малювали піною для гоління, робили чоловічків, грали в гру «Бінго», занурювалися в процес «Сад моєї душі», освоювали техніку «Супермаркет талантів», робили колажі та арт-презентацію «Спільний плакат», рефлексували та ще багато чого цікавого!

Для більш детальної інформації про ГО «Дрім Плейс» переходьте за посиланнями: Facebook та  Instagram.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
6

Эта запись была размещена в рубрики: