Українські підприємці з цікавими ідеями можуть отримати грант до 50 000 євро на розробку кліматичних інновацій

До 28 лютого 2022 року триває прийом заявок на грант “Кліматичні Інноваційні Ваучери” для українських МСБ.

Дружні до довкілля бізнеси можуть отримати до 50 000 євро на розробку або впровадження у бізнес процеси екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

дизайну прототипів кліматичних технологій, сертифікацій, тестування та патентування, розробку IT компонентів, маркетингових послуги тощо. 

Взяти участь у грантовому конкурсі можуть компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, зареєсторовані як юридична особа (приватна компанія) на території України, здійснюють свою діяльність щонайменше 1 рік до подачі заявки і готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту.

Основними критеріями відбору та оцінювання проєктів, що подаються на Ваучери є:

  • рівень інноваційності проєкту

  • вплив на скорочення викидів парникових газів

  • здатність до масштабування та використання в інших секторах

  • ринковий потенціал продукту чи проєкту.

У 2021 році 6 українських компаній отримали Ваучери на загальну суму майже 240 000 євро та вже впроваджують «зелені» інновації у своєму бізнесі.

Серед переможців минулого року, є панелі із переробленого пластику для інтер’єрів, сільськогосподарські безпілотники, сталі житлові комплекси, нові технології очищення стоків та інше.

Кліматичні Ваучери, отримали, зокрема, такі компанії як The Good Plastic Company»архітектурна студія «Екодар», провідний виробник дріжджів в Україні компанія «Ензим», компанія «Домініон» та компанія «Віва Вікторія».

Джерело: elektrovesti.net

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: