Мешканці Краматорська пропонують встановити у школах кулери з безкоштовною водою


У петиції пропонується перекласти витрати на купівлю води з сімейних бюджетів на місцевий бюджет.

На сайті Єдиної платформи місцевих петицій з'явилося звернення мешканки Краматорська Майї Шестакової щодо ініціативи з встановлення у школах кулерів з питною водою для потреб дітей. Автор петиції наголошує, що так як пити воду з-під крану неможливо, школярі змушені постійно купувати воду аби втамувати спрагу.

«Дітям у школах Краматорську доводиться купувати питну воду кожен день, бо пити з крану неможливо, тому що якість водопровідної води залишає бажати кращого. Регулярна покупка води - це навантаження на сімейний бюджет, особливо, якщо у сім’ї не лише одна дитина шкільного віку. Регулярне вживання води дуже корисне для зростаючого організму. Тому пропоную, щоб це навантаження взяв на себе місцевий бюджет та забезпечив школи чистою питною водою. В кожній школі необхідно розташувати кулери з безкоштовною питною водою, хоча б по два на кожному поверсі. Закликаю усіх небайдужих підтримати цю петицію», - повідомляє автор петиції.

Підписати петицію можна за посиланням.

У звязку з цим "Діловий Слов'янськ" проводить опитування серед своїх читачів, чи хотіли б ви запровадити подібну ініціативу у школах Слов'янська. Якщо так - палець догори, якщо ні - палець донизу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: