До лікарні Краматорська передали сучасне медичне обладнання з Франції


У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» Франція передала Краматорській міській лікарні партію медичного обладнання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Гуманітарна допомога складається з багатофункціональних ліжок з ортопедичними матрацами, сучасного медобладнання, медичних меблів і одягу тощо.

Цього разу вантаж направлено до ковідного відділення Краматорської міської лікарні.

«Незважаючи на високий ризик зараження, лікарі кожного дня ставлять під удар своє здоров’я заради інших й продовжують працювати в складних умовах. Тому зараз дуже важливо підтримати й допомогти їм у їхньому протистоянні з невидимим ворогом», – наголосив засновник ініціативи «Допомога Схід», командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, завдяки міжнародним партнерам і волонтерам медичний заклад забезпечують усім необхідним для боротьби з коронавірусною інфекцією Covid-19.

«Таким чином ми полегшуємо роботу медиків, що у результаті пришвидшує лікування й реабілітацію хворих пацієнтів», – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Гуманітарний вантаж доправлено в Україну із Франції за сприянням Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» – віцепрезидент якої пані Діана Дольс, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з президентом Леонідом Костюченко та українського підприємства «Санагро Україна» – директор Олександр Скрипка.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: