Від Карачуна до Говерли. “Сила України – Єдність”


21 січня 2022 року в смт. Верховина що на Івано-Франківщині відбулися урочистості до Дня Соборності України в рамках соціально-відповідального проекту волонтерів та військових "Дорогами війни... Від Карачуна до Говерли... ".

Проект реалізується в зоні АТО з 2014 року та присвячених пам'яті полеглих за Україну. Більш детальну інформацію можна знайти у Вікіпедія меморіальний комплекс «На горі Карачун".

Під час заходу був переданий Дзвін пам'яті з меморіального комплексу на горі Карачун для побратимів загиблих за Україну при звільненні Слов'янська у 2014 р. - 80 ДШБ роті поліції особливого позначення "Івано-Франківськ", які загинули в складі екіпажу 8 військовослужбовців нацгвардії України на чолі з генералом Сергієм Кульчицьким .

Силами небайдужої громадськості Сходу та Заходу реставровано меморіал загиблих за Україну в смт. Верховина встановлено Покрову Пресвятої Богородиці та двох ангелів, відреставровано капличку, два флагштоки прапору України та УПА. 2021 року в липні встановлено Дзвін пам'яті з меморіального комплексу «На горі Карачун".

Під звуки Дзвону було прочитано поіменно загиблих у 2014 у Слов'янську та загиблих верховинців в АТО та УПА, котрі захищали незалежність та суверенітет та територіальну цілісність України.

В заходах прийняли участь громадськості району, військовослужбовці України, представники ДСНС Прикарпаття та Закарпаття, представники поліції особливого значення м. Івано-Франківська.

Наприкінці заходу відбулось частування смачною кашою з польової кухні, та горячим чаєм зі смаколиками і смачними фруктами від військових 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Для гостей події грав духовий оркестр в/ч 1241 НГ України

Дякуємо за допомогу в організації проведеного заходу начальнику штабу командування сухопутних військ України генерал-майору Ігору Танцюрі, раднику АТ «Укрзалізниця» Пасічнику Тарасу, начальнику центру соціальних служб Верховинської селищної ради Ользі Соломійчук, Івану Драгируку, Івану Ілійчуку, Івану Рибаруку, Ігору Рибенчуку, Івану Юрку, Дмитру Соломійчуку, Мирославу Джуряку, Мирославу Романовському, Андрію Палійчуку, Валерію Федорківу, Василю Семенюку, Оксані Сусяк, Михайлу Пониполяку, Василю Ілюку, Світлані Величко, Тетяні Болехівський, Галині Цимбалюк, Надії Остафійчук, Василині Форгіль, Марині Цисюк, Анжеі Рубаняк, Оксані Рибчук, Олені Рибенчук, представникам УГКЦ - отцю Христофору Ганинцю та настоятельці жіночого монастиря ім. Святого Йосафата сестрі Василії (м. Львів), ГО "Ділове сприяння", ГО «Другий фронт», Ярославу Котлярову СДС Слов'янськ, особовому складу 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади, Краматорському районному ТЦК та СП, Верховинському районному ТЦК та СП, роті поліції особливого значення м. Івано Франківськ, ДСН України, родині Савіцьких з смт. Верховина, ДП Верховинський лісгосп, Історико-краєзнавчому музею "Гуцульщина", директору ЛОК "Верховина" Василю Шипчику, підприємцю Петру Тинкалюку, родині скульпторів Рожик з м. Коростишів, заступнику керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергію Добряку, ВТО "Орден", ГО "Славні дівчата", верховинському районному радіо "Гуцульська столиця", районний газеті "Верховинські вісті".

Організатор заходу: військовий волонтер Марина Квітка

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
16

Эта запись была размещена в рубрики: