Фізмату Слов’янського педагогічного університету 75 років!

З нагоди 75-річного ювілею фізико-математичного факультету Донбаського державного педагогічного університету 21 січня 2022 року відбулось довгоочікуване святкове засідання трудового колективу.

Про подію написав у фейсбук Олександр Козубовський.

Точкою відліку в історії фізико-математичного факультету заведено вважати червень 1946 року, коли у Слов’янському учительському інституті було створено фізико-математичне відділення.

Невеличке відділення згодом переросло у потужний фізико-математичний факультет, і ось нам вже 75 років!
З того часу на фізико-математичному факультеті відбувалась підготовка вчителів математики, фізики, а з 1987 року і вчителів інформатики.

Читайте також: Общежитие, ВНО и книги: стало известно, на что дети смогут потратить тысячу за вакцинацию

Не одне покоління викладачів сумлінно працювали у напрямках фундаментальної та фахової підготовки майбутніх вчителів, тим самим створюючи позитивний імідж «Слов’янського фізмату». Як результат – фізико-математичний факультет став справжнім флагманом фізико-математичної та інформативної освіти не лише в нашому регіоні, а й за його межами.

Відзначаючи 75-річний ювілей, в першу чергу маємо своїм приємним обов’язком висловити щирі слова вдячності саме старшим поколінням, які створювали славу і гордість факультету.

Дякуємо тим, хто чесно і самовіддано працював усе життя, передав та продовжує передавати свій досвід молоді.

Низький уклін та світла пам'ять тим, хто вже пішов із життя, залишивши по собі приклад працьовитості й гідності.

Окремо висловлюємо слова щирої вдячності ректорату університету за багаторічну підтримку нашого факультету, конструктивні діалоги, настановні поради та допомогу у покращенні матеріально-технічної бази факультету.

Дякуємо нинішньому складу викладачів, студентів, навчально-допоміжному персоналу i всім тим хто разом з колективом факультету працюють на здобуття нових успіхів!

Слід відзначити, що серед випускників нашого факультету 25 докторів наук, понад 100 кандидатів наук та сотні й сотні високопрофесійних вчителів математики, фізики й інформатики.

Долаючи труднощі, наш факультет рухається вперед, пристосовуючись до нових реалій і викликів навколишнього швидкоплинного світу та все ж зберігаючи та примножуючи свої традиції!

З 75-річним ювілеєм, шановні колеги, ветерани та студенти фізико-математичного факультету. Нам – лише 75!

Шануймося, бо ми того варті!

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
1

Эта запись была размещена в рубрики: