Вчитель Слов’янської ЗОШ №1 – фіналіст обласного конкурсу з розробки цифрового освітнього контенту.

24 грудня 2021 року у м. Краматорськ відбувся фінал обласного конкурсу «Найкращі практики розробки цифрового освітнього контенту».

Місто Слов’янськ у фіналі конкурсу представляла Боднарчук Інеса Олександрівна, заступник директора, учитель математики ЗЗСО І-ІІІ ступені №1 Слов’янської ВЦА. Конкурс було організовано Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з ГО «Центр розвитку майбутнього» та ТОВ «ЮнитЛаб» у межах реалізації проєкту «Лабораторія універсальної освіти» та на виконання плану реалізації концепції «Регіональний розвиток цифрової освіти на 2021‒2027 роки».

На конкурс було представлено 72 роботи, з яких до участі у фіналі журі обрало 20. Інеса Олександрівна представила на конкурс авторську інноваційну освітню розробку веб-квест «Лабіринти рівнобічних трикутників», який вона впровадила у власну діяльність. Журі відзначило креативність, актуальність, мобільність розробки.

За підсумками конкурсу Боднарчук І.О. було нагороджено дипломом лауреата та вручено сертифікат освітньої підтримки, який буде конвертований у дидактичний матеріал видавництва компанії ТОВ «Ферма ЗД» та ТОВ «ЮнітЛаб» на суму 2000 гривень. Вітаємо Боднарчук Інесу Олександрівну успішним виступом. Бажаємо наснаги, натхнення, нових творчих успіхів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

23
4

Эта запись была размещена в рубрики: