Аукцион: Що здає в аренду Слов’янськ для бізнесу у лютому 2022 р


Згідно із законодавством України, Слов’янська міська ВЦА у особі управління комунальної власності періодично проводить електронні аукціони на оренду нежитлових споруд, що знаходяться у комунальній власності громади.

Інформація про це розміщується на урядових порталах — як того вимагають норми закону.

Але не завжди місцеві представники малого та середнього бізнесу ретельно відстежують ці джерела інформації. Тому ми надаємо оголошення про аукціони, які відбудуться найближчим часом. Сподіваємося, що вони зацікавлять нашу аудиторію.

У лютому поточного року відбудуться наступні аукціони:

- 07.02.2022 р. - на передачу в оренду нежитлового приміщення площею 377,2 кв м, що розташоване за адресою: м. Слов’янськ, пров. Г. Батюка, 6, приміщення 1. Пропонований термін оренди — 5 років. Стартова орендна платня — 6131,10 грн без урахування ПДВ.

- 08.02.2022 р. - на передачу в оренду нежитлового вбудованого приміщення площею 18 кв м, що розташоване за адресою: м. Слов’янськ, вул. Університетська, 59. Пропонований термін оренди — 5 років. Стартова орендна платня — 736,01 грн без урахування ПДВ.

 - 14.02.2022 р. - на передачу в оренду частини нежитлового вбудованого приміщення площею 22,37 кв м, що розташоване за адресою: м. Слов’янськ, пров. Героїв Чорнобиля, 23. Пропонований термін оренди — 5 років. Стартова орендна платня — 713,26 грн без урахування ПДВ.

Зазначимо, що час проведення усіх аукціонів визначається автоматично електронною торговою системою у день проведення торгів.

З повною інформацію про аукціони можна ознайомитися на сайті https://prozorro.sale або на сайті www.slavrada.gov.ua у розділі “Оголошення”

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: