Дело по вымогателям и похитителям из Краматорска рассмотрят в суде


Поліція Слов’янська завершила досудове розслідування відносно групи осіб, які викрали людину

Слідством встановлено, що за звільнення потерпілого зловмисники вимагали п’ять тисяч доларів. Учасників злочину було викрито в ході оперативної комбінації з передачі викупу у Святогірську.

Нагадаємо, що 24 листопада близько 20.30 до поліції Лимана надійшло повідомлення від 21-річної жительки селища Олександрівка про те, що невідомі викрали її чоловіка та вимагають гроші. Останній раз вона його
бачила вранці, коли він збирався поїхати на автомобілі у Слов’янськ.

На розкриття даного злочину були задіяли всі служби і сили поліції та працювали одразу за кількома напрямками: вели пошуки потерпілого, опитували можливих свідків, відпрацьовували коло підозрюваних, чергували на в’їздах та виїздах з міста.

Вже за декілька годин лиманські оперативники встановили особи зловмисників. Всі четверо фігурантів - мешканці Краматорська віком від 19 до 43 років, серед них – одна жінка. Весь цей час викрадачі утримували потерпілого в автомобілі.

Слідчими відділу поліції Слов’янська завершено досудове розслідування за ч.2 ст. 146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» та ч.2 ст. 355 «Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових
зобов'язань» Кримінального кодексу України. Крім цього двоє з них обвинувачуються у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості - ч. 2 ст. 122 ККУ.

Матеріали справи скеровано до суду.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: