В Украине хотят запретить петарды фейерверки и другую пиротехнику

На сайте электронных петиций официального представительства офиса Президента накануне Нового года появилось обращение " Про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів. Закриття усіх магазинів піротехніки. Штраф за не виконання в розмірі від 15 тис.грн".

Ее автор (ініціатор) Анастасия Плиска пишет: "Протягом останніх років набули надзвичайної популярності різноманітні піротехнічні вироби, які застосовуються під час святкувань будь-яких свят. Піротехнічні вироби підриваються просто біля жилих помешкань, на дитячих майданчиках, безпосередньо на площах, де святкують люди. Надзвичайно багато свідоцтв страшних наслідків цих розваг. Важкі травми отримують самі "підривники" - вибиті очі, покалічені руки тощо. Наші фронтовики часто отримують важкі стреси під час цих вибухів. Страждають люди похилого віку та маленькі діти. Під час кожного такого свята втікають від хазяїв та наражаються на смертельну небезпеку домашні собаки. Були випадки загибелі пташок - як від зупинки серця, так і від травмувань.

Невже кількахвилинне задоволення однієї людини має так негативно відбиватись на людях та тваринах, що на свою біду знаходяться поруч з епіцентром цих розваг? Будь-яки вмовляння не використовувати піротехнічні засоби під час святкувань наштовхуються, як правило, на агресію та хамство з боку "святкувальщиків-підривників" з відмовою піти назустріч фронтовикам, людям похилого віку, маленьким дітям, хазяям домашніх тварин.

Виходячи з усього викладеного вище, ми розуміємо, що в такому випадку має працювати закон. Ми пропонуємо законодавчо заборонити ввіз, продаж та використання будь-яких піротехнічних засобів" - завершает свое обращение автор.
В настоящее время петиция, которая зарегистрирована 28 декабря уже набрала более 9 тысяч голосов поддержки. Для рассмотрения ее президентом необходимо получить 25 тысяч.

В связи с этим вопросом "ДС" проводит опрос среди своих читателей - поддерживаете ли вы вышеуказанную петицию: Да - палец вверх, нет - палец вниз.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

29
17

Эта запись была размещена в рубрики: