Різдвяні співи: які колядки співали у 15 Слов’янському полку


У військовій частині 3035 у ці Різдвяні дні влаштували традиційні гуляння – з колядками, вертепом, зірками, царями та янголятками з чортами.

Погода цього року не підвела: за ніч дороги міських вулиць приморозило і вкрило сніжком, тож усюди панувала справжня святкова атмосфера. А створювали її учасники вертепу та військовий капелан. Ватаги колядників з числа солдатів у народному вбранні із різдвяними зірками та вертепними дійствами показували гостям, як раніше колядники та вертепи із зірками ходили хатами та як їх варто приймати.

Військові містечка, як у справжньому селі, наповнились “живими” звуками: раз по раз лунали колядки, привітання та святкові співи. У виконанні нацгвардійців прозвучали колядки та щедрівки: «Нова радість стала», «Свята ніч», «Щедрик», «Щедрий вечір всім нам», «Добрий вечір, тобі пане господарю», «Добрий вечір вам», «Пахне світлиця», « Слава, нашим господарям», які доповнювали та підкреслювали сюжетну лінію всієї вистави.

В одному із містечок для відвідувачів приготували головні традиційні атрибути українського Різдва – дідухи та павуки. Свято відзначили оригінальністю сценарію, влучним підбором та грою акторів, вдалим музичним наповненням.

До всіх присутніх з привітаннями звернувся військовий капелан отець Діонісій – «Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути . Воно завжди особливе та незвичайне.

Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного. Сподіваємось, наша праця, наша вистава та різдвяні колядки справили враження та підняли бойовий дух наших військових».

Також військовослужбовці, до яких прибули виступаючи мали змогу почути автентичні колядки з різних куточків України, познайомитись з обрядом колядування та дізнатись про особливості традиційного атрибуту
українського Різдва — дідуха.

Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
13

Эта запись была размещена в рубрики: