Краматорські поліцейські зняли дітей з тонкої криги

У Краматорську поліцейські попередили нещасний випадок за участю дітей, які знаходились на льодовому покрові річки

На вулицях міста правоохоронці проводили профілактичний рейд, в ході якого попереджали про небезпеку "прогулянок" на тонкій кризі водойм.

Ювенальні поліцейські Краматорського райуправління поліції спільно із представниками управління з питання цивільного захисту міської ради та співробітниками ДСНС провели профілактичну акцію «Обережно, тонкий лід!».

Під час заходу у саду Бернацького правоохоронці спілкувались із дітьми та дорослими, надавали рекомендації про правила безпеки та поводження на водоймах та річках, а також рекомендували через нестійкі погодні умови зовсім відмовтесь від виходу на лід.

Наразі школярі знаходяться на зимових канікулах і у них багато вільного часу, тому особливо загострюється тема забезпечення їх дозвілля, здорового і безпечного відпочинку на вулиці. Багато хто з дітей забуває про небезпеку, яку може приховувати тонкий лід, малеча нехтує правилами безпеки».

Так, учасники рейду помітили двох хлопців, які перелізли через паркан та вийшли тонку кригу річки. Хлопців негайно повернули на берег та провели з ними профілактичну роботу, після чого вони пішли додому. Напевно, цей випадок має запам'ятатись їм надовго.

Поліція застерігає : будьте обережними на льоду! Батьки, пильнуйте за дітьми, не дозволяйте їм грати на водоймах, проводьте з ними роз'яснювальні бесіди.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: