За крадіжку з залізниці мешканець Черкаського може сісти на 6 років


Поліція завершила розслідування: на мешканця Краматорського району, що розбирав електровузли керування залізниці, чекає суд

З метою заробітку зловмисник демонтував семафори та стрілочні переводи, що виводило їх з ладу та створювало небезпеку аварії рухомого складу. За це йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

У листопаді поблизу залізничної станції Шидловська був затриманий невідомий, який демонтував електромережу колій. Зловмисником виявився раніше судимий мешканець смт Черкаське.

Читайте також: Повідомляйте про корупцію у поліції. Контакти

Виявилось, що 52-річний чоловік мав навички електрика, тому вирішив "заробляти" викраденням кольорових металів з семафорів та стрілочних переводів - усього вдалось довести його причетність до трьох подібних епізодів. Після його "візитів" вузли керування не спрацьовували, що створювало загрозу аварії для пасажирських та товарних потягів.

Слідчими відділу №4 (Слов'янськ) Краматорського РУ поліції завершені досудові розслідування за ч. 3 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України. Матеріали за даними провадженнями були направлені до суду.

Правопорушнику загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Краматорське районне управління поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: