Ленина в Славянске хотят пустить на стерилизацию


Необычная петиция с таким обращением появилась на сайте городского совета.

В разделе Единого сайта местных петиций ее автор Дмитрий Браславский предложил продать демонтированный памятник вождю мирового пролетариата и пустить деньги на стерилизацию бесхозных собак и котов. 

Автор предлагает "Залучити додаткові кошти для проведення стерилізацій безпритульних собак та котів"

Залучити додаткові кошти для проведення стерилізацій безпритульних собак та котів у Слов'янській громаді.

Проблема чисельності та збільшення чисельності безпритульних котів та собак на території Слов'янської громади стоїть дуже гостро давно.

Одним з найголовніших шляхів гуманного вирішення цієї проблеми є проведення постійних стерелізацій цих тварин.

Проте ця процедура не є безкоштовною, потребує залучення до цієї роботи фахівців. Кожен рік міська влада закладає на проведення таких робіт певну суму, окремо перемагають проекти у "Бюджеті участі", проте це на наближає місто до перемоги у вирішенні цієї проблеми.

А отже хочу запропонувати вирішення цієї проблеми шляхом залучення додаткових грошей від продажу пам'ятника В.І.Леніну, який був демонтований у 2015 році і досі перебуває на зберіганні на території місцевого КП.

У минулому іноземці були готові придбати його за дуже великі кошти, а наразі в Україні періодично на державних аукціонах виставляють подібні пам'ятники і їх продають.

Таким чином вважаю за необхнідне зробити теж саме, виставити його на аукціон або знайти покупця іншим можливим шляхом, а гроші від його продажу спрямувати саме на проведення стерилізації безпритульних тварин.

В настоящее время петицию поддержали 15 человек, до конца голосования осталось 83 дня.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

31
75

Эта запись была размещена в рубрики: